Mahbuba

Mahbuba Çay

Sri Lanka’nın benzersiz çay tarlalarından özenle toplayarak işlediğimiz ve paketlediğimiz Mahbuba Tea ile, çay tutkunlarının farklı tercihleri için 22 çeşit ürün sunuyoruz. Maksimum çay lezzetine varmak isteyenler için özel harman dökme çaylarımızın yanında pratiklik isteyen çay severler için poşet çaylarımızı üretiyoruz.

Özellikle Türkiye ve Ortadoğu pazarı tüketicilerinin damak tadlarına hitap eden lezzeti, kokusu ve aromasıyla sevilerek tercih edilen ürünlerimiz, her geçen gün daha fazla sofraya Mahbuba lezzetini ekliyor.

Mahbuba Coffee

Sıcak içecek ürünlerindeki Mahbuba uzmanlığımızı kahvenin vazgeçilmez lezzetiyle buluşturduk. Mahbuba Coffee ile kahve dünyasını keşfetmenizi ve günün her anında kahve keyfini yaşamanızı sağlıyoruz.

Dünya’nın en kaliteli kahve çekirdekleriyle mükemmel aromayı yakalıyor ve tamamen doğal yollarla granül hale getirerek farkla lezzetlerle sunuyoruz. 3in1, 2in1, gold, klasik ve aromalı çeşitlerimizle günün her anında gerçek kahve keyfine ulaştırıyoruz.

Mahbuba Pirinç

Ortadoğu sofralarının en çok tercih edilen lezzeti Basmati pirincini Mahbuba kalitesiyle tüketicilerimize Mahbuba Rice markamızla sunuyoruz. Kendi boyunun iki katı kadar uzayabilen tek pirinç türü olan Basmati ince taneli yapısı, kavrulmuş fındık kokusu, özel lezzeti ve doğallığıyla Ortadoğu’nun en sevilen lezzetlerinden biri.

Mahbuba olarak tüm gıda ürünlerimizdeki kalite yaklaşımımızı ürettiğimiz Basmati pirincine de yansıttık ve yüksek kaliteli, doğal ve benzersiz bir lezzeti tüketicilerimize sunabilme başarısını gösterdik.

Mahbuba Pul Biber

Türkiye ve Ortadoğu yemeklerinin vazgeçilmez lezzeti pul biberi Mahbuba uzmanlığıyla buluşturduk. Pul biber gibi özel lezzetlerin tam da damak tadına uygun şekilde üretilerek tüketicilere ulaştırılması çok özen gerektirir. Doğal yollarla ürettiğimiz, gözalıcı rengi, özel kokusu ve aromasıyla Mahbuba Pul biberi ulaştırdığımız tüm pazarlarda beğeniyle tüketiliyor.

Türkiye’nin topraklarından yetişen lezzetiyle ünlü biberlerini Dünya’nın birçok ülkesine ulaştırarak ülkemizin lezzetlerini temsil etmenin gururunu yaşıyoruz.

Mahbuba resmi web sitesi için tıklayınız.