Flyfix

Flyfix Bebek Bezi

Flyfix Bebek Bezi, geniş bel bandı özelliği, yumuşak dokusu ve tasarımı ile Ortadoğu başta olmak üzere en çok tercih edilen markalarımızdandır. Geliştirdiği Aktürk Şirketler Grubu, Orta Doğu pazarındaki gücünü iç piyasada da göstermek için hem üretim, hem pazarlama hem de Ar-ge yatırımlarına önem vererek marka ve ürünlerini Dünya kalitesi ile buluşturmaktadır.

Fylfix Islak Medil

Flyfix Islak Mendil bebeğiniz için özel geliştirilmiş, alkol, paraben içermeyen formülü ve yumuşak petek dokusu ile güvenli temizlik sağlar.

Flyfix Kadın Bezi

2013 yılında dünya pazarına sunulan Flyfix pedi; ultra, kalın ve classic hijyenik ped çeşitleri ile Ortadoğu başta olmak üzere 40'tan fazla ülkede tüketicileri ile buluşuyor. Flyfix kadın pedi, yumuşak yapısı ve rahatlığıyla kadınlar tarafından en çok tercih edilen markalarımızdandır.

Flyfix Hasta Bezi

Flyfix Hasta Bezi, son model teknolojik makineler kullanarak ve hijyen kategorisindeki tecrübesini kullanarak 2013 yılında piyasaya sunduğu yetişkin bezi ile yeni kategoride müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. Yüksek kaliteli, esnek belbantlı ve iç çamaşır gibi kolayca giyilebilir rahat tasarımıyla hayatınızı kolaylaştırıyor.

Flyfix Cep Mendil

Flyfix, sağlık sektöründe kullandığı gelişmiş ürün teknolojileri ve ArGe çalışmaları ile bebek bezi ve hasta bezi ürünlerine cep mendil ürününü ekleyerek iç ve dış pazarda en çok tercih edilen markalar arasına girmiştir.

Flyfix resmi web sitesi için tıklayınız.