Başkanın Mesajı

Değerli yatırımcılarımız, Kıymetli İş Ortaklarımız ve Sevgili Çalışanlarımız;

Aktürk Grup olarak, 47 yıldır sizlere sunduğumuz güven ve kalite prensibimiz, bize tercih edilen marka olma başarısını getirdi. Gaziantep’ te başlayarak, yurt içinde ve sonrasında yurt dışında yapmakta olduğumuz faaliyetlerle, beğenilen ve saygı duyulan kurumlardan biri olma gayemiz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu yörüngeden ayrılmadan, çıtayı daha yukarı çıkartarak yolumuza devam edecek ve odaklandığımız sektörlerde güvenilir, dinamik, sürdürülebilir bir şekilde büyüyen ve yenilikçi olma hedeflerimiz paralelinde devam ettireceğiz.

Uluslararası pazarlarda başarıları yakalayabilmek ve faaliyetlerimizi sürdürmek için büyük bir titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aktürk Grup olarak 25.000 m2 alan üzerinde gıda, sağlık ve bilişim alanlarında faaliyet göstererek yenilikçi yatırımlarımıza hızla devam etmekteyiz. Elektronik sektöründe Türkiye’de 2009 yılında Bar Tipi Cep telefonu ile Türkiye’de %10’luk bir satış hacim ile ilk 3 sırada yer alırken, 2013 yılında Türkiye’de en fazla satış yapılan tabletler arasında ilk 3 sırada yer alarak başarımızı ortaya koyduk. Bunun yanında Mahbuba ve Flyfix markalarımızı dünyanın birçok ülkesinde ürünlerimizi tüketicilerle buluşturuyoruz.

Her zaman, ülkesinde öncü ve örnek kuruluşlar arasında yer almayı vizyon edinerek bu gayede ilerlemeyi hedef alıyoruz. Hedefimiz amaçlarımız doğrultusunda azimli ve istikrarlı bir şekilde ilerlerken bu pozisyonumuzu ülkemiz yararına en iyi şekilde kullanmaktayız. Ortadoğu başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde faaliyet göstererek; bize duyulan güvene layık olabilmek için çaba gösteriyoruz. Deneyimli ve profesyonel kadromuz, uluslararası standartlardaki iş yapış biçimimiz ve güçlü sermaye yapımızla üretim, pazarlama hizmetlerimize tüm hızımızla devam ediyoruz.

   
     Yılmaz AKTÜRK
Yönetim Kurulu Başkanı