Concord Yeni Cihazını Tanıttı

Türk markası Concord teknoloji ürünlerinde yeni tasarımıyla Türkiye’de ilk 6 inç büyüklüğünde geniş açıya sahip QHD ekranlı yeni cihazını tanıttı. Flyfix 6 Tasarımı oldukça başarılı ve performansı yüksek bir phablet dönemi başlatıyor. Fotoğraf kalitesi 8 MP, 4 çekirdek işlemci hızı, 16 GB dahili hafıza gibi bazı faktörlerde rakiplerinin çok üstünde. Yüksek ses ve QHD görüntü kalitesi, aksesuarlarıyla uyum içinde kullanılması ve telefon, tablet ,navigasyon, özellikleriyle oldukça başarılı bir cihaz. 

Mobil oyun oynamaya, uzun yolculuklarda film izlemeye veya telefonunda saatlerce müzik dinlemeyi sevenler için, en başarılı phablet’lerden birisidir. Phablet, sahip olduğu fonksiyonları daha da pratik hale getiren aksesuarlarının yanı sıra, dev boyutunu tamamen eğlenceye odaklayan bir performansa sahip.‘Telefona sahip tablet’ Concord Flyfix 6, phablet piyasasına yeni bir soluk getirirken, başarılı tasarımı ve canlı renkleriyle rakiplerini bir hayli zorlayabilir. Phablet sınıfında yer alan Flyfix 6, Concord’un sunduğu en gelişmiş cihaz olarak dikkat çekerken, Fiyatı performansına göre oldukça başarılı. Son kullanıcı fiyatı 499 TL Peki Phablet nedir ? Phablet ekran genişliği 5.5-7 inç arası boyuta sahip SIM kart girişli tablet, telefon, navigasyon özelliğine sahip cihazlara denir. 

Aktürk Group Yönetim Kurulu Üyesi Muhittin Aktürk, " Elimizden düşürmediğimiz teknolojik ürünler başında gelen akıllı cep telefonlarına yeni soluk getirdik. 2016 yılında beklentimiz herkesin elinde akıllı bir telefon olacağı ve bu telefonun ekranın en az 5 olacağını tahmin ediyoruz.2 yıl önceye kadar 5 inç cihazların büyüklüğü konuşulurken günümüzde en ideal boyut halini kazanmıştır. Bizde bu doğrultuda 6 inç boyutunda yeni phabletmizle geniş ekranda film izleme, oyun oynama, internette sörf yapma, görüntülü görüşmenin kolaylığını sunuyor ve Türkiye’de ilkleri yaşamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Değerli müşterilerimizden aldığımız güç ile bizi daha ileriye götürecek projelerle ve daha öncesinde de bir çok teknolojik üründe yeniliği sunarak hedeflerimizi her geçen gün yükseltmek için ekip olarak yenilikleri yakalama çabası içindeyiz. Kısa zaman önce Concord olarak Türkiye’de ilk olan Flyfix 6 Phablet’i uygun fiyat üstün performans avantajıyla piyasaya sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız." dedi.