Concord SmartPad Mükemmel Tasarım

Concord Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Aktürk, “Concord SmartPad rakiplerinin çok üstünde, bunun gururunu hep birlikte yaşıyoruz” dedi. Concord SmartPad , tasarımı oldukça başarılı ve performansı yüksek bir phablet. Fotoğraf kalitesi, iş uygulamaları, işlemci hızı gibi bazı faktörlerde rakiplerinin çok üstünde, yüksek ses ve görüntü kalitesi, aksesuarlarıyla uyum içinde kullanılması ve navigasyon, telefon, tablet özellikleriyle oldukça başarılı bir cihaz olduğunu göstermiş oldu.

Mobil oyun oynamaya, uzun yolculuklarda film izlemeye veya telefonunda saatlerce müzik dinlemeyi sevenler için, en başarılı phablet’lerden biri piyasada. Phablet, sahip olduğu fonksiyonları daha da pratik hale getiren aksesuarlarının yanı sıra, dev boyutunu tamamen eğlenceye odaklayan bir performansa sahip. ‘Telefona sahip tablet’ Concord SmartPad 3G, phablet piyasasına yeni bir soluk getirirken, başarılı tasarımı ve canlı renkleriyle rakiplerini bir hayli zorlayabilir. Phablet sınıfında yer alan SmartPad 3G, Concord’un sunduğu en büyük cihaz olarak dikkat çekerken, tasarımı SmartPad Duo modeline benzerlik gösteriyor.

AKTÜRK, “TÜRKİYE’DE İLKLERİ YAŞATIYORUZ” Concord Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Aktürk, “Türkiye’de ilkleri yaşamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Değerli müşterilerimizden aldığımız güç ile bizi daha ileriye götürecek projelerle ve daha öncesinde de bir çok teknolojik üründe yeniliği sunarak hedeflerimizi her geçen gün yükseltmek için ekip olarak yenilikleri yakalama çabası içindeyiz. Kısa zaman önce Concord olarak Türkiye’de ilk olan SmartPad Phablet’i uygun fiyat avantajıyla piyasaya sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız” dedi.